Menu Zavřeno

Servis

Tomáš Renč

SERVIS KOL

O ten se u nás starají dva největší borci široko daleko. Pravidelně je posíláme na školení a v dílně mají to nejlepší vybavení.
Naši mechanici Tomáš Řenč a Martin Koula mají navíc zkušenosti z profi závodů po celém světě a ladění špičkových kol. Už valíš oči? Tak čti dál!

Martin Koula

Svěř nám do servisu svoje kolo. Poladíme ti ho tak, že budeš koukat!

Jarní poladění

Po zimě o samotě ve sklepě, v garáži nebo ve vlastním pokoji se už ty i tvoje kolo těšíte na první vyjížďku. Nech si ho od nás zkontrolovat, abyste se hned napoprvé někde nezasekli. A na konci sezóny ho zase přivez na zazimování.

Dílna je otevřená i teď. Využij toho, předběhni frontu, která se tu objeví při prvních teplých dnech po karanténě!

Opravy

Odpadlo ti kolo z kola? Zasekla se ti vidlice? Vrže ti pedál nebo jsi třeba jen píchnul? Přivez svýho miláčka k nám do servisu a my ti ho dáme do pucu.

Vylepšování a tunění

Vždycky je co zlepšovat. Jsme tu na tebe připraveni, ať už jenom ladíš barvy nebo chceš nový a lepší součástky a doplňky. Poradíme ti, vybereme pro tebe to nejlepší a namontujeme to. U nás to máš komplet.

E-kola

Kola s baterkou nejen prodáváme, ale i servisujeme. Zajišťujeme diagnostiku elektropohonů Shimano a Bafang, repasi baterií i montáž elektrosad EV Bike.

Kolik takový lázně pro kola stojí?

Naše hodinová sazba je 400 Kč + materiál.

Spěcháš? Zaplať 600 Kč za hodinu a o tvůj stroj se postaráme přednostně.